slider05.jpg slider04.jpg slider02.jpg slider03.jpg slider01.jpg slider06.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Coach Stijn Versleijen
Trainer Stijn Versleijen

Aankomende Speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Avanti D1 Nijkerk D1 12:45
Doetinchem D1 Lochem D1 12:45
Drienerlo D1 Lelystad D1 12:45
HCHN D1 Eemvallei D1 12:45
Zeewolde D1 Buitenhout D1 12:50

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCHN D1 9 24 8 0 1 28 14 0
2 Avanti D1 8 19 6 1 1 31 12 0
3 Zeewolde D1 8 18 6 0 2 35 13 0
4 Drienerlo D1 8 16 5 1 2 27 12 0
5 Oosterbeek D1 9 14 4 2 3 44 27 0
6 Lelystad D1 8 12 4 0 4 19 15 0
7 Eemvallei D1 8 11 3 2 3 20 20 0
8 Doetinchem D1 8 7 2 1 5 13 26 0
9 Nijkerk D1 8 7 2 1 5 16 31 0
10 Lochem D1 8 3 1 0 7 13 38 0
11 Buitenhout D1 8 0 0 0 8 7 45 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Buitenhout MHC D1 12:50 thuis - The Hockey Centre THC
24 nov Lochemse Hockey Club D1 11:00 uit
8 mrt M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
15 mrt HCHN D1 n.n.b uit
22 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b thuis
29 mrt WMHC Avanti D1 n.n.b uit
5 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
19 apr Nijkerk D1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b thuis
17 mei H.C. Eemvallei D1 n.n.b uit
7 jun Buitenhout MHC D1 n.n.b uit
14 jun Lochemse Hockey Club D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HCHN D1 Buitenhout D1 9-2
Oosterbeek D1 Zeewolde D1 3-6
Avanti D1 Eemvallei D1 4-2
Doetinchem D1 Lelystad D1 1-2
Nijkerk D1 Lochem D1 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zeewolde D1 HCHN D1 5-1
Eemvallei D1 Doetinchem D1 2-3
Lelystad D1 Nijkerk D1 4-0
Lochem D1 Oosterbeek D1 1-9
Buitenhout D1 Drienerlo D1 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nijkerk D1 Eemvallei D1 2-2
Avanti D1 Buitenhout D1 8-0
Drienerlo D1 Zeewolde D1 1-0
HCHN D1 Oosterbeek D1 3-2
Lelystad D1 Lochem D1 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oosterbeek D1 Drienerlo D1 3-3
Zeewolde D1 Avanti D1 3-4
Buitenhout D1 Doetinchem D1 1-4
Eemvallei D1 Lelystad D1 2-1
Lochem D1 HCHN D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Doetinchem D1 Zeewolde D1 0-6
Avanti D1 Oosterbeek D1 5-2
Drienerlo D1 HCHN D1 3-4
Nijkerk D1 Buitenhout D1 5-0
Eemvallei D1 Lochem D1 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HCHN D1 Avanti D1 3-1
Oosterbeek D1 Doetinchem D1 9-3
Zeewolde D1 Nijkerk D1 6-2
Buitenhout D1 Lelystad D1 0-6
Lochem D1 Drienerlo D1 1-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Lelystad D1 Zeewolde D1 0-5
Nijkerk D1 Oosterbeek D1 1-9
Doetinchem D1 HCHN D1 0-2
Avanti D1 Drienerlo D1 2-1
Eemvallei D1 Buitenhout D1 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Drienerlo D1 Doetinchem D1 3-1
HCHN D1 Nijkerk D1 3-0
Zeewolde D1 Eemvallei D1 4-2
Oosterbeek D1 Lelystad D1 4-2
Lochem D1 Avanti D1 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Buitenhout D1 Lochem D1 3-4
Nijkerk D1 Drienerlo D1 1-5
Doetinchem D1 Avanti D1 1-1
Lelystad D1 HCHN D1 0-1
Eemvallei D1 Oosterbeek D1 3-3