slider02.jpg slider01.jpg slider03.jpg slider05.jpg slider04.jpg slider06.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dit schema loopt van 11-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M6E2 Liv Korving
Noor van den Hengel
THC - CD
17:00 - 18:00 MD3 Dana Bruijgoms
Julia Laumen
Rabo - AB
17:00 - 18:00 MIX6E1 Danique Tol
Lianne van den Noort
Lieke Visser
THC - AB
18:15 - 19:30 JC1 Gerard Assen resv
18:15 - 19:15 MB2 Maayke Veldhuyzen Rabo
18:15 - 19:15 MC3 Hans Vis THC
19:30 - 20:45 JB1 Pim Vercauteren THC
19:30 - 20:30 MA2 Emmy van Tilborg Rabo
19:45 - 21:00 Trimhockeyteam Competitie Gerard Assen resv
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E1 Guusje Dijst
Sofie van Velzen
Rabo - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Indy Batelaan
Inya van de Beek
Rabo - CD
17:30 - 18:30 MC2 Esmée van Liere THC
17:30 - 18:30 MD2 Lana Reckers resv - CD
18:45 - 20:00 MA1 Maurice de Weerd Rabo
18:45 - 20:00 MB1 Phillip Dijst
Pim Vercauteren
THC
18:45 - 20:00 MC1 Simone Dupont resv
20:15 - 21:30 Heren 1 Raymond Kimman THC
20:15 - 21:30 Heren 2 Arend van Tilborg resv
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins en F3/E6 training Trainingsgroep THC - AB Barbara Leeflang
16:30 - 17:30 benjamins jongens Barbara Leeflang THC - C
16:30 - 17:30 benjamins meisjes Barbara Leeflang THC - D
16:30 - 17:30 M6E2 Barbara Leeflang THC - C
16:30 - 17:30 MIX3F1 Barbara Leeflang THC - C
16:30 - 17:30 MIX6E1 Barbara Leeflang THC - C
17:30 - 18:45 JD1 Fernando Molendijk
Siebe Kiljan
Rabo - CD
17:30 - 18:45 MD1 Wouter van der Meer Rabo - AB
17:45 - 18:45 MC3 Hans Vis resv
17:45 - 18:45 MD3 Dana Bruijgoms
Julia Laumen
THC - CD
19:00 - 20:15 JB1 Pim Vercauteren resv
19:00 - 20:00 MA2 Emmy van Tilborg Rabo
19:00 - 20:00 MB2 Maayke Veldhuyzen THC
20:15 - 21:30 Dames 1 Stijn Versleijen THC
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E1 Guusje Dijst
Sofie van Velzen
THC - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Indy Batelaan
Inya van de Beek
THC - CD
17:30 - 18:30 MC2 Esmée van Liere Rabo
17:30 - 18:30 MD2 Lana Reckers resv - CD
18:45 - 20:00 MA1 Maurice de Weerd THC
18:45 - 20:00 MB1 Phillip Dijst
Pim Vercauteren
resv
18:45 - 20:00 MC1 Simone Dupont Rabo
20:15 - 21:30 Dames A Arend van Tilborg Rabo
20:15 - 21:30 Heren A Maurice de Weerd THC
20:15 - 21:30 Trimhockeyteam Competitie Gerard Assen resv
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JC1 Gerard Assen
Jorrit Peet
Rabo
17:30 - 18:45 MD1 Wouter van der Meer THC - CD
17:30 - 18:30 MIX3F1 Emma Safaric
Sanne van der Waals
THC - AB
18:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep resv - AB Rob Veuger, Carlijn Meijer, Yves Gathier
18:45 - 20:00 JD1 Fernando Molendijk
Siebe Kiljan
THC - AB
20:15 - 21:30 Dames 1 Stijn Versleijen Rabo
20:15 - 21:30 Heren 1 Raymond Kimman THC - AB
20:15 - 21:30 Heren 2 Arend van Tilborg THC - CD
21:00 - 22:00 Heren VL resv