slider04.jpg slider03.jpg slider02.jpg slider05.jpg slider01.jpg slider06.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

Zaal 
Zaal Dames 1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde d1 2 4 1 1 0 2 1 0
2 Doorn D1 2 2 0 2 0 3 3 0
3 Nijkerk D1 2 1 0 1 1 4 5 0
4 Buitenhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal Dames 4 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden D2 2 6 2 0 0 3 0 0
2 Amersfoort D3 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Voordaan d12 2 4 1 1 0 6 3 0
4 Zeewolde d4 2 3 1 0 1 3 3 0
5 UNO d4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarssen D3 2 0 0 0 2 2 5 0
7 Zwaluwen D6 2 0 0 0 2 4 10 0
Zaal Heren 1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg H1 4 12 4 0 0 12 5 0
2 Buitenhout H1 2 3 1 0 1 8 2 0
3 Eemvallei H1 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Doorn H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zeewolde H1 2 0 0 0 2 1 6 0
7 Lelystad H1 2 0 0 0 2 1 12 0
Zaal JA1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JA2 4 12 4 0 0 15 6 0
2 Zeewolde JA1 4 7 2 1 1 5 5 0
3 Amersfoort JA3 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Hilversum JA3 2 3 1 0 1 5 2 0
5 Leusden JA3 4 1 0 1 3 2 8 0
6 SCHC JA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Lelystad JA11-C 2 0 0 0 2 0 9 0
Zaal JB1 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde JB1 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Almere JB3 2 3 1 0 1 8 4 0
3 Baarn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilversum JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leusden JB3 2 0 0 0 2 2 8 0
Zaal Jong Dames 1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere dj4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Huizen DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijnvliet dj1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCHC dj19 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC dj18 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MA1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MA1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Naarden MA3 2 3 1 0 1 3 4 0
3 Barneveld MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Doorn MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eemvallei MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Huizen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Laren MA3 2 0 0 0 2 2 7 0
Zaal MA2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MA3 4 9 3 0 1 18 7 0
2 Kampong MA5 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Soest MA3 4 6 2 0 2 11 14 0
4 Muiderberg MA1 2 3 1 0 1 8 6 0
5 Spandersbosch MA5 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Almere MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MA2 4 0 0 0 4 5 16 0
Zaal MB1 1e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MB2 4 10 3 1 0 18 2 0
2 Nieuwegein MB1 4 6 2 0 2 4 7 0
3 Spandersbosch MB2 2 4 1 1 0 3 1 0
4 Zeewolde MB1 2 3 1 0 1 3 6 0
5 IJsseloever MB2 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Soest MB1 2 1 0 1 1 1 3 0
7 Haaskamp MB1 2 0 0 0 2 1 10 0
Zaal MB2 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten MB3 2 4 1 1 0 6 2 0
2 Voordaan MB34-C 2 4 1 1 0 6 2 0
3 SCHC MB5 2 4 1 1 0 4 1 0
4 Zeewolde MB2 2 4 1 1 0 5 4 0
5 Eemvallei MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden MB4 2 0 0 0 2 2 7 0
7 Lelystad MB2 2 0 0 0 2 1 8 0
Zaal MC1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijkerk MC1 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Fletiomare MC3 2 4 1 1 0 6 5 0
3 Leusden MC2 2 2 0 2 0 6 6 0
4 Schaerweijde MC4 2 1 0 1 1 6 7 0
5 Phoenix MC3 2 1 0 1 1 5 6 0
6 Zeewolde MC1 2 1 0 1 1 4 6 0
7 Spandersbosch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MC2 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout MC2 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Huizen MC4 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Zeewolde MC2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Hilversum MC8 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Lelystad MC3 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Gooische MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hoevelaken MC2 2 0 0 0 2 2 11 0
Zaal MD1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MD4C 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Hilversum MD3 2 6 2 0 0 3 0 0
3 Zeewolde MD1 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Naarden MD4 2 3 1 0 1 1 1 0
5 Weesp MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eemvallei MD3 2 0 0 0 2 0 3 0
7 Huizen MD2 2 0 0 0 2 2 7 0
Zaal MD2 6e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MD7 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Barneveld MD2 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Phoenix MD6 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Holestick MD2 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Woerden MD6 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Lelystad MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MD2 2 0 0 0 2 2 10 0